Astra Galerie

ZIMOWE POKAZY DLA DZIECI

Miniony sobotni poranek mimo, że bardzo mroźny, ociepliła gorąca atmosfera panująca w głównej siedzibie Szkoły Tańca ASTRA. To wszystko za sprawą pokazów naszych roztańczonych milusińskich ze szkół podstawowych oraz z siedziby na al. Wyzwolenia. Pokazy były bardzo różnorodne, tańczyły w nich dzieci od 5 do 12 roku życia. Zaprezentowane zostały radosne rock and rolle, rytmiczne cha-che oraz piękne walce, po których niejedna babcia wycierała poliki z łez. Oprócz tańców towarzyskich zatańczone zostały układy disco i hip-hopowe, ponieważ wszyscy wiemy, że poza parkietami turniejowymi, dzieci również chcą zdobywać parkiety dyskotekowe. Nie mogło oczywiście zabraknąć najnowszych hitów jak Gangnam style czy "Ciecierecie" ;) przy których nawet pan Paweł i pan Arek nie mogli się powstrzymać, żeby nie wyskoczyć na parkiet. Wszystkie ważne informacje jak zawsze profesjonalnie przekazał rodzicom dyrektor Szkoły Tańca ASTRA pan Jacek Porazik. Natomiast panie Kasia, Ewelina i Sandra zadbały o słodki poczęstunek oraz dodatkowe atrakcje. Zaprosiły na pokazy pary sportowe, które poopowiadały dzieciom oraz rodzicom o treningach i turniejach tańca. Wszystkie dzieci były świetnie przygotowane i nawet trema nie przeszkodziła im w tym, żeby super zatańczyć i otrzymać gromkie brawa od wszystkich gości, którzy zaszczycili naszą szkołę tego dnia. Do zobaczenia na następnych pokazach....

WIOSENNTY TURNIEJ TAŃCA DLA DZIECI

W sobotę 21 kwietnia 2012 roku od wczesnych godzin rannych halę sportową SP35 w Szczecinie opanowali tancerze naszej szkoły. Jak co roku spotkaliśmy się na Wiosennym Turnieju Tańca dla dzieci. W tanecznej rywalizacji wzięły udział pary i solistki ze szczecińskich szkół podstawowych oraz z naszych filii szkoły tańca. Wszyscy pięknie przygotowani, bardzo podekscytowani dali z siebie wszystko. Sędziowie nagrodzili uczestników turnieju zasłużonymi medalami, a publiczność gromkimi brawami. Dla naszych milusińskich w specjalnych pokazach tanecznych zaprezentowali się mistrzowie tańca oraz zespoły tańca nowoczesnego Dance Mix oraz Astra Rewers. Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz zapraszamy na kolejne turnieje tańca.

WARSZTATY - ŁUKĘCIN

Wyjazdowe warsztaty taneczne w Łukęcinie to już wspomnienia, ale wspomnienia bardzo taneczne i radosne. W warsztatach wzięły udział pary z grup Pana Jacka, Pana Pawła oraz goście z Wałcza. Tematem zajęć grup zaawansowanych było paso-doble oraz samba natomiast grupy młodsze stażem, uczyły się bachaty i kizomby. Instruktorzy przekazali uczestnikom mnóstwo pozytywnej energii, gruntownej wiedzy i przede wszystkim chęci do dalszej i jakże przyjemnej zabawy tańcem.
Wspólne spacery nad morze, rozmowy, śpiewy przy akompaniamencie gitary oraz akordeonu , jak również dyskoteka i prezentacja swoich talentów tanecznych to wszystko składało się na wspaniałą zabawę podczas całego weekendu.
Na kolejne tego typu wydarzenia taneczno-rekreacyjne organizowane przez naszą Szkołę zapraszamy już w wakacje...

WARSZTATY - DZIWNÓWEK

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet specjalny prezent zrobiły sobie nasze Panie z Latino ze Struga, spędzając wypoczynkowo-taneczny weekend ze Szkołą Tańca Astra. Od piątku do niedzieli pod czujnym okiem pani Ewy Sadokierskiej opanowywały nowe choreografie taneczne, a w międzyczasie relaksowały się korzystając z uroków Dziwnówka. Nadmorskie spacery, zwiedzanie okolicy, a później kąpiele w basenie, jacuzzi, masaże wodne oraz wizyty w saunie to tylko niektóre atrakcje jakie czekały na nasze astrowiczki. Panie, którym na zajęciach tanecznych wysiłku było za mało namówiły panią Ewę na wodny aerobik. W tym samym czasie inne Panie korzystały z licznych zabiegów kosmetycznych oferowanych przez ośrodek. Późnym wieczorem przeżyłyśmy prawdziwa gorączkę sobotniej nocy, gdyż odbyła się huczna dyskoteka w rytmach latynoskich hitów. Na parkiecie królowały same panie, choć nie obyło się bez niespodzianek:) Na zakończenie zajęcia taneczne obfitowały w liczne pokazy, w których podziwiałyśmy nasze Latino Ladies w namiętnej salsie, żywym jive’e czy cha-cha-cha. Odważniejsze Panie przygotowały pokaz specjalny prezentując nam rewelacyjny Freestyle. Dziękujemy wszystkim Paniom za wspaniałą atmosferę, niesamowite przeżycia i milo spędzony czas. Mamy nadzieję, że spotkamy się w tym samym gronie na kolejnym jesiennym wyjeździe.

POKAZY DLA DZIECI

18.02.2012 r. w głównej siedzibie Szkoły Tańca ASTRA od porannych godzin odbywały się pokazy taneczne. Tym razem wzięły w nich udział dzieci z SP 3,7, 16,48,51,63 oraz 68. Pokazy były bardzo różnorodne, tańczyły w nich dzieci od 5 do 12 roku życia. Zaprezentowane zostały radosne rock and rolle, rytmiczne cha-che oraz piękne walce, po których niejedna babcia wycierała poliki z łez. Oprócz tańców towarzyskich zatańczone zostały układy disco i hip-hopa, ponieważ wszyscy wiemy, że oprócz parkietów turniejowych, dzieci chcą zdobywać parkiety dyskotekowe. Pan Arek i pan Paweł zaprosili do tańca również rodziców, którzy bardzo chętnie z pomocą swoich pociech nauczyli się skocznej poleczki. Pani Kasia natomiast, zadbała o słodki poczęstunek oraz dodatkowe atrakcje. Zaprosiła na pokazy pary sportowe, które poopowiadały dzieciom o treningach i turniejach tańca. Wszystkie dzieci były świetnie przygotowane i nawet trema nie przeszkodziła im w tym, żeby super zatańczyć. Do zobaczenia na następnych pokazach....

BAL DLA DZIECI 8.01.2012

Za górami, za lasami w odległej SP35, w pewien sobotni poranek dzieci przybyłe na bal karnawałowy odwiedziła Królowa Śniegu. Jak wiemy Królowa panuje na świecie i wszystkie dzieci bardzo lubią ją za śnieg. Tym razem za miast śniegu Królowa, specjalnie dla tancerzy Astry, zabrała ze sobą Bałwanka Buli i Bali oraz całą gromadę przesympatycznych Śnieżynek. Nasi zimowi goście zadbali o cudowną zabawę, wypełnioną konkursami i nauką bałwankowego tańca. Wszystkie dzieci po trudach zimowej wyprawy ratunkowej mogły wyszaleć się na ogromnych zjeżdżalniach i skoczniach, żeby na koniec posilić się u samej Królowej Śniegu. W swojej komnacie specjalnie dla tancerzy przygotowała kojący pragnienie nektar z przebiśniegów oraz słodkie gwiazdeczki pod śnieżną kołderką. Na koniec zabawy wszystkie dzieci otrzymały niespodziankę od Szkoły Tańca Astra, kalendarz, który będzie przypominał dzieciom o tej niezapomnianej imprezie przez cały 2012 rok.

Eurodance 2010

Wspaniała impreza, wspaniali zawodnicy. Zobacz jak zawodnicy Astrzy Szkoły Tańca w Szczecinie prezentowali się na tej imprezie.

Bal dla Dzieci 16.01.2010 Tura III

Wspaniała impreza taneczna dla dzieci organizowana przez naszą Szkołę Tańca. Uśmiech na twarzach, wspaniałą atmosfera, konkursy i zabawa.

Bal dla Dzieci 16.01.2010 Tura II

Wspaniała impreza taneczna dla dzieci organizowana przez naszą Szkołę Tańca. Uśmiech na twarzach, wspaniałą atmosfera, konkursy i zabawa.

Bal dla Dzieci 16.01 2010 Tura I

Wspaniała impreza taneczna dla dzieci organizowana przez naszą Szkołę Tańca. Uśmiech na twarzach, wspaniałą atmosfera, konkursy i zabawa.

Dyskoteka 9.10.2010

Wspaniała impreza taneczna dla dzieci organizowana przez naszą Szkołę Tańca. Uśmiech na twarzach, wspaniałą atmosfera, konkursy i zabawa.

Magazyn PRESTIŻ

Miło nam poinformować Państwa, że w grudniowym wydaniu magazynu Prestiż ukazał się artykuł o naszej szkole tańca. Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z sesji fotograficznej dla tego czasopisma
Przeczytaj artykuł o Astra Szkoła Tańca w magazynie Prestiż

Archiwum