Florczuk Katarzyna

„W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą” Te właśnie słowa, niegdyś wypowiedziane przez Paulo Coelho, są odpowiedzią na nurtujące pytanie wielu ludzi: DALCZEGO TANIEC? Otóż kiedy człowiek staje na parkiecie, słyszy przeszywającą go muzykę, zaczyna odkrywać nieznane sobie wcześniej własne oblicze. Czuje, że jest w innym, własnym świecie, a wszystko dookoła po prostu wiruje. Dlatego właśnie taniec stał się moim światem, który pozwolił mi poznać siebie. A zaczęło się to tak …

Wiele lat temu Katarzyna Golińska jako pierwsza wprowadziła mnie w taneczny świat . Zajęcia taneczne odbywały się popołudniami w mojej szkole w Policach. Stało się to dla mnie odskocznią od rzeczywistości. Poznałam wielu ciekawych ludzi, z którymi do dziś utrzymuję kontakt. Nabrałam pewności siebie i uśmiechu na twarzy. Następnie trafiłam do Szczecina gdzie zostałam do dziś, a moją główną trenerką od tamtej pory jest Barbara Porazik. Obecnie moim  partnerem jest Marcin Kalitowski z którym zdobyłam tytuł Mistrzów i Vice Mistrzów Polski . Taniec istnieje od prehistorycznych czasów, jest zakorzeniony w każdym z nas, dlatego polecam wszystkim by odkrywali siebie  i pamiętali, że nigdy nie jest na to zbyt późno. To przede wszystkim sztuka, wiążąca ze sobą wiele wysiłku fizycznego. Rozpoczynając naukę tańca otwieramy sobie drzwi do zdrowego trybu życia. Dlatego zachęcam wszystkich do rozpoczęcia tej wspaniałej przygody. Na pewno zakończy się ona pięknymi wspomnieniami.

Jako instruktor tańca pragnę przekazywać swoją wiedzę innym, by mogli zasmakować tej dziedziny sztuki. Uwielbiam zajęcia z dziećmi jak również z dorosłymi. Każde z nich dają mi wiele przyjemności. Staram się przekazywać uczniom pozytywną energię i wspierać ich by czuli się swobodnie podczas zajęć. Cenię sobie ludzi nieustannie dążących do marzeń i nie poddających się zbyt szybko. Serdecznie zapraszam, drzwi tanecznych sal stoją dla Państwa otworem.