Sadokierska Ewa

Od najmłodszych lat taniec był moją pasją i sposobem na życie. Choć rozpoczęłam swoją przygodę z tańcem dość późno, gdyż w wieku 12 lat, nie przeszkodziło mi to w osiągnięciu najwyższej klasy sportowej w obu stylach tanecznych. Jestem finalistką wielu ogólnopolskich, oraz międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego. W 2008 roku byłam półfinalistką Mistrzostw Polski w 10 tańcach odbywających się w Łodzi, a także prestiżowego turnieju Polish Cup w Warszawie, Wicemistrzynią Polski Północnej w kategorii Youth Latin, Wicemistrzynią Okręgu Zachodniopomorskiego. Brałam udział w wielu turniejach w Polsce (m.in Baltic Cup w Elblągu, Polish Open Championships w Olsztynie, Karkonosze Open w Jeleniej Górze) w turniejach z cyklu Grand Prix Polski oraz w licznych imprezach zagranicznych (m.in. w Stuttgarcie-German Open Championships, w Czechach- Ostrava Open, na Litwie- Lithuanian Open 2007, w Holandii- Dutch Open Assen 2007).

Pobierałam lekcje oraz brałam udział w wielu szkoleniach tańca, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Moimi trenerami byli utytułowani  tancerze  m.in.  Agnieszka Melnicka, Sergey Sourkov, Iwona Golczak, Matej Krajcer, Alexandr Melnikov, Catia Vanone, Grzegorz Citko.  Prócz tańca towarzyskiego szkoliłam się także w innych dziedzinach tanecznych takich jak balet, jazz, modern jazz, hip-hop cały czas podwyższając swoje kwalifikacje taneczne.

Prywatnie jestem studentką Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Biologii, instruktorką tańca sportowego ze specjalnością Taniec Sportowy. Osobą bardzo pogodną, o delikatnym usposobieniu, z ogromnym poczuciem humoru. Bardzo lubię współpracować z dziećmi, ale także dobrze odnajduję się  podczas pracy z parami dorosłymi.  Na zajęciach staram się podchodzić indywidualnie do potrzeb i umiejętności każdej osoby, dlatego też moje zajęcia są bardzo urozmaicone, łączące pracę z przyjemnością. Leg. instruktorska nr 583/PAS/2009