Astra Partnerzy

Grupa Doradcza KDRC

Grupa Doradcza KDRC posiada ponad 25 lat doświadczenia w świadczeniu usług z zakresu: doradztwa podatkowego, księgowości oraz kadr i płac.
KDRC specjalizuje się w audytach podatkowych i rachunkowych. jak również zajmuje się rozliczeniami podatków międzynarodowych. 
Grupa Doradcza KDRC prowadzi swoje biura w Szczecinie, Warszawie i Gdańsku.  http://www.kdrc.pl/

VastBouw

Vastbouw Polska Sp. z o.o. – założona w 1999 r. – jest jednym z najmłodszych członków holdingu. Prowadzi działalność deweloperską w zakresie kompleksowej obsługi budowy osiedli domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, współpracując z podwykonawcami we wszystkich branżach budowlanych, projektantami, geodetami, geologami oraz inspektorami nadzoru budowlanego, sanitarnego i elektrycznego.

http://www.vastbouw.pl/

EURO-net Sp.z o.o.

RTV Euro AGD jest pierwszą polską firmą działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego.

Od lat sprzedajemy najwięcej produktów RTV i AGD w Polsce. Staramy się zapewnić Klientom szeroką ofertę sprzętu wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach, wspartą fachową obsługą oraz poradą.

Dbamy o wygodę Klienta oferując również wiele usług związanych z zamawianym sprzętęm, raty 0% itp. Dokonanie zakupu w naszej sieci jest także możliwe przez telefon lub przez sklep internetowy www.euro.com.pl

Derkon Sp. z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością DERKON powstała w 2003 r. Podstawowym celem Spółki jest świadczenie wyspecjalizowanych usług wspomagających kompleksowo przemysł chemiczny i energetyczny w zakresie: - remontów bieżących i kapitalnych maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych - serwisu przemysłowego.

Nasza firma od wielu lat z powodzeniem wykonuje prace dla Zakładów Chemicznych Police S.A. oraz dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. oddziału Zespół Elektrowni Dolna Odra. Poza główną działalnością, Spółka zajmuje się inwestycjami w budownictwo przemysłowe.

Wszystkie działania spółka prowadzi z myślą o wysokiej jakości i profesjonalizmie. Na tych fundamentach Zarząd opiera rozwój firmy. Świadectwem profesjonalizmu jest dla Zarządu zdolność do szybkiej odpowiedzi na potrzeby klientów, niezależnie od stopnia skomplikowania i skali problemu.

DERKON Sp. z o.o. zatrudnia specjalistów, ludzi, którzy nie boją się wyzwań. Spółka zabiega o to, aby pracownicy posiadali kwalifikacje i umiejętności, które pozwolą im wykonywać pracę w sprawny i bezpieczny sposób. Dzięki polityce Zarządu Spółki i konsekwencji w realizowaniu założonych celów, możliwe było osiągnięcie sukcesu na rynku, potwierdzonego otrzymaniem wyróżnienia w rankingu Diamenty Forbesa 2010. www.derkon.pl

Dealer BMW i MINI Bońkowscy

http://www.bmw-bonkowscy.pl/

Groda Aranżacja Realizacja Światła

http://www.groda.pl/

MPO Szczecin

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Spółka z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku. Obecnie właścicielami Spółki są Gmina Miasto Szczecin (51% udziałów) oraz Sita Polska Sp. z o.o. (49% udziałów). Początkowo nasza działalność ograniczała się do wywozu odpadów komunalnych. W dniu dzisiejszym zajmujemy się odbiorem nie tylko odpadów komunalnych, ale również wielkogabarytowych, złomu, gruzu, odpadów niebezpiecznych, płynnych, świadczymy także usługi transportowe.

http://mpo.szczecin.pl/

Radisson Blu Hotel

To jeden z najlepszych hoteli w Europie, gdzie dbałość o klienta jest priorytetem. Radisson Blu to nie tylko znakomity hotel ale również niezwykłe restauracje, miejsce spotkań i rozrywki dla wszystkich, dla których liczy się najwyższa jakość świadczonych tam usług.

http://www.radissonblu.pl/hotel-szczecin

Zakład Wodociągów i Kanalizacji

www.zwik.szczecin.pl

Music Flowers

Uniwersalna orkiestra rozrywkowa. Dowolny skład: sekcja dęta, rytmiczna, wokaliści. Szeroki repertuar: nowoczesna muzyka rozrywkowa, taneczna, standardy jazzowe. Koncerty, bale, turnieje tańca towarzyskiego, uroczystości świata biznesu, ...

http://www.musicflowers.pl/

BIMs PLUS

Od 20 BIMs PLUS jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej.

  • Współpracujemy z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Różnorodność produktów pozwala nam na idealne dopasowanie oferty do oczekiwań klienta – mamy ponad 100.000 artykułów w ofercie.
  • Nasi Klienci to firmy wykonawcze i budowlane, które dzięki sieci 110 punktów handlowych mogą być obsługiwani z każdego miejsca w Polsce.
  • Firma współpracuje z biurami projektowymi, architektami, deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi i podmiotami publicznymi.

http://bimsplus.pl/

Świat Nieruchomości Szczecin

http://www.swiatnieruchomosci.pl/

Ekspert Zdrowia

Specjalizują się:

- w leczeniu i rehabilitacji ortopedycznej i sportowej

- w leczeniu i rehabilitacji neurologicznej

- w rehabilitacji reumatologicznej

http://ekspert-zdrowia.pl/